Shimal Residences & Hotel – Akyaka

SPA & FITNESS

Sauna

Shimal Residences & Hotel ‘de sauna keyfini yaşamanızı öneriyoruz! Güncel donanımlı ve güvenlikli sauna ile Akyaka’da hizmetinizdeyiz. Bütün SPA hizmetlerini en rahat şekilde kullanım için özel tasarlanan merkezimizde rahatlığınızı sağlamaya çalışıyor ve keyif sürmeniz için elimizden gelenin daha fazlasını yapıyoruz.

Hamam

Köpük Masajı ve Keseye ne dersiniz? Shimal Residences  & Hotel SPA Bölümü çok zengin. 1,2,3 değil tam 8 kurna ile deneyimli tellağı ile rahat bir ortamda hamam keyfini yaşayın.

GYM

Son derece modern tasarlanmış,TechnoGYM markalı en son model ürünler ile donatılmış Shimal Residences Fitness Club hizmetinizde! Tüm elektronik aletlerde dokunmatik ekran, internet bağlantısı, TV, Radio, havalandırma gibi özellikler bulunmaktadır. Doğaya ve denize karşı ruhunuzu rahatlatarak hijyenik ve kaliteli bir ortamda sporunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Deneyimli fitness eğitmenlerimiz eşliğinde hayal ettiğiniz vücuda en[…]

Mega Jakuzi

Jakuzi ile daha önce karşılaştık, ama mega büyüklükte bir jakuzi ile? Dev bir jakuzinin keyfi bir başka. Hemen yanınızda doğal bir şelale, tam karşınızda LG Smart TV ile keyfinize diyecek yok.

Havuz

400 m2 dev bir havuz. Bir tarafı Akyaka’nın eşsiz deniz manzarası ve kite plajı, diğer tarafı yeşilin tüm tonlarına hakim sakar dağı manzarası. Ve siz bu renkler ile sarmaş dolaş olurken Pool Bar’da havuzunuzun içerisinde oturarak içeceğinizi yudumluyorsunuz. Tüm Akyaka, Gökova ayağınızın altında iken serinlemeye ne dersiniz?

Şok duş

We want to comfort you with our shock shower.